En son butik otel projemizde Müge krespi ile çalıştık. Müge Hanım'ın enfes zevki, odalarımızı renkli, keyifli ve ev konforu tadında mekanlara dönüştürdü. Sizi temin ederim, Müge Krespi yüksek kaliteli işler sunuyor. Nasıl mı eminim? Bütün geri dönüşlerden tabii ki. Perdelerimiz, havlularımız ve bornozlarımız kısacası her şey! Hatta evime bir bornoz da almış olabilirim. Şşş! Havlularımızla ilgili de olabilecek en olumlu yorumları aldık. Odalarımızdan, SPA'ya ve havuz bölgesine kadar Müge Krespi, Cape Krio Hotel'de inanılmaz bir iş çıkardı!

Simin Işleyici

CapeKrio Hotel'in Kurucusu-Sahibi

IMG_9693

CVK HOTEL

Dışişleri bakanları ve başbakanların konakladığı bu 1500 metrekarelik alanın 2 başkanlık suitinin tadilatını üstlenerek; odadaki alandan ilham alarak yatak takımlarını, mobilyaları, ev tekstil ürünlerini, havluları, bornozları ve motorlu karartma pencere uygulamalarını tasarladık, ürettik ve uyguladık.

image004

CAPEKRIO HOTEL

Bu projede tadilat aşamasındaki odaları alıp İbiza’dan esinlenerek bir otele dönüştürmemiz istendi; konsepti sıfırdan geliştirdik ve konsepte uygun renkli yatak takımlarını geliştirmeye karar verdik. Bu, uzun bir araştırma ve geliştirme sürecini gerektirdi; bu süre zarfında, otelde bulunan çamaşırhane sistemlerinin yüksek sıcaklıklarına dayanabilecek seviyedeki en iyilerini seçmek için Türkiye genelindeki tüm mavi dikiş iplerini harmanladık; daha sonra dokumada kullanılan ipliğin aksine bu ipliği renkli yatak takımı üretmek için kullandık. Bu projede 102 odaya ait yatak örtüleri, sineklikler, banyo tekstili, mobilya ve döşemelerini de tasarladık, geliştirdik, ürettik ve yerleştirdik.

IMG_1505

DIVAN HOTEL

Bu proje sırasında Divan otelleri için 4 suit odasında mimarların ev tarzına uygun bir şema oluşturmamız istendi ve mobilyalar için yatak, örtü, döşeme ve kumaşların imalatını ve montajını yaptık; diğer 370 odanın tamamı için yatak örtüleri ürettik.