"En son butik otel projemizde Krespi Interiors ile çalıştık. Kurucunun enfes zevki, odalarımızı renkli, keyifli ev benzeri mekanlara dönüştürdü. Sizi temin ederim, Krespi Interiors yüksek kaliteli işler sunuyor. Nasıl bilebilirim? Övgü aldık. perdelerimiz hakkında. Perdelerimiz! Ve havlularımız ve bornozlarımız zaten çalındı! Evime bir bornoz da almış olabilirim. Şşş! Havlularımızla ilgili de en olumlu yorumları aldık.Odalarımızdan SPA'ya ve Havuza Bölge Krespi Interiors, Cape Krio Hotel'de başarısız olmadı.

Simin Isleyici

CapeKrio Hotel'in Kurucu-Sahibi

IMG_9693

CVK

Dışişleri bakanları ve başbakanların bulunduğu bu 1500 metrekarelik alanların 2 başkanlık süitinin tadilatını üstlenerek; odadaki alandan ilham alarak yatak takımlarını, mobilyaları, ev tekstil ürünlerini, havluları, bornozları ve motorlu karartma pencere uygulamalarını tasarladık, ürettik ve monte ettik.

image004

CAPEKRIO

Bu projede çıplak odaları alıp İbiza’dan esinlenerek bir otele dönüştürmemiz istendi; konsepti sıfırdan geliştirdik ve renkli yatak takımını geliştirmeye karar verdik. Bu, uzun bir araştırma ve geliştirme sürecini gerektirdi; bu süre zarfında, otel çamaşırhane sistemlerinin yüksek sıcaklıklarına dayanabilecek en iyilerini seçmek için Türkiye genelindeki tüm mavi dikiş iplerini harmanladık; daha sonra dokumada kullanılan ipliğin aksine bu ipliği renkli yatak takımı üretmek için kullandık. Bu projede 102 odaya ait yatak örtüleri, sineklikler, banyo tekstili, tefrişat ve soft tefrişlerini de geliştirdik, tasarladık ve ürettik.

IMG_1505

DIVAN

Bu proje sırasında Divan otelleri için 4 suit odasında mimarların ev tarzına uygun bir şema oluşturmamız istendi ve mobilyalar için yatak, örtü, yumuşak mefruşat ve kumaşların imalatını ve montajını yaptık; diğer 370 odanın tamamı için atışları ürettik.