Müge ile tanışana kadar ev tekstilinde birçok hayal kırıklığı yaşadım; çok kaliteli olduğunu düşündüğüm birçok kumaş renk kaybetti ve çabuk yıprandı. Müge'nin bilgi derinliği ve evimiz için önerdiği kumaşların kalitesi gerçekten kocamı ve beni büyüledi. Dokunuşu ve stil anlayışı sadece tekstillerle sınırlı değil, bilgi birikimi, uzmanlığı ve ipuçlarıyla bir evi yuvaya dönüştürmeye yardımcı oluyor. Evin etrafında yeni alanlar yaratmaya devam ediyorum, böylece evi güncelleyebiliyorum ve onunla projeler üzerinde işbirliği yapabiliyorum.

Lydia & Jaymi Benbanaste

Ev Sahipleri

IMG_4367

BODRUM'DA BİR YAŞAM ALANI

Bu 450 metrekarelik golf tesisi için mobilyalardan ilham alarak tekstil şemasını tasarladık ve ürettik, bu da tüm mobilyalar, döşemeler, yatak takımları ve pencerelerin buluşmasıyla sonuçlandı.

DSC_1585 copy

BÜYÜKYALI'DA BİR YAŞAM ALANI

Mimarlarımız ve Fendi ile birlikte iç mekanları tasarlamak ve dekore etmek için birlikte çalıştığımız bu yaşam alanı için 7 farklı örnek ev üzerinde çalıştık; Her biri farklı iç mekanlara sahip bu evlerin mobilyalarından yatak takımlarına, perdelerinden aydınlatmaya, mobilyalarına, tüm aksesuarlarına ve havlularına kadar gerekli olan tüm ürünlerin üzerine çalıştık ve tasarladık.

IMG_8248

İSTANBUL'DA BİR YAŞAM ALANI

1500 metrekarelik bu evde kendi geliştirdiğimiz bir motorlu sistem aracılığı ile mobilyaları ve pencereleri tasarladık, ürettik ve uyguladık.