Müge ile tanışana kadar ev tekstilinde birçok hayal kırıklığı yaşadım; çok kaliteli olduğunu düşündüğüm birçok kumaş renk kaybetti ve çabuk yıprandı. Müge'nin bilgi derinliği ve evimiz için önerdiği kumaşların kalitesi gerçekten kocamı ve beni büyüledi. Dokunuşu ve stil anlayışı sadece tekstillerle sınırlı değil, bilgi birikimi, uzmanlığı ve ipuçlarıyla bir evi yuvaya dönüştürmeye yardımcı oluyor. Evin etrafında yeni alanlar yaratmaya devam ediyorum, böylece evi güncelleyebiliyorum ve onunla projeler üzerinde işbirliği yapabiliyorum.

Lydia & Jaymi Benbanaste

Ev Sahipleri

IMG_4367

BODRUM'DA EV

Bu 450 metrekarelik golf tesisi için mobilyadan ilham alarak tekstil şemasını tasarladık ve ürettik, bu da tüm mobilyalar, yumuşak mobilyalar, yatak takımları ve pencere işlemleriyle sonuçlandı.

DSC_1585 copy

BÜYÜKYALI'DA EV

Mimarlar ve Fendi ile birlikte iç mekanları tasarlamak ve dekore etmek için birlikte çalıştığımız bu kompleks için 7 gösteri evi üzerinde çalıştık; Her biri farklı iç mekanlara sahip bu evlerin mobilyalarından yatak takımlarına, motorlu pencere uygulamalarından aydınlatmaya, mobilyalarına, tüm aksesuar ve havlularına kadar her şey üzerinde çalıştık.

IMG_8248

İSTANBUL'DA EV

1500 metrekarelik bu evde kendi geliştirdiğimiz karmaşık bir motorlu sistem gerektiren mobilyalar ve pencere işlemlerini tasarladık, ürettik ve monte ettik.